W zeszłym tygodniu padł nowy…

Categories Gry

W zeszłym tygodniu padł nowy rekord – 64 plusy!
Jestem w szoku, ale i również bardzo wdzięczny! Dzięki!
Chyba będę musiał zacząć myśleć nad jakimś //Hasztag//Rozdajo… 🙂

W takim razie zapraszam na kolejny odcinek #gpt – Gamingowego Przeglądu Tygodnia, w którym wybieram najważniejsze wiadomości z branży gier.

A w dzisiejszym odcinku między innymi:

– Sprawa z wycofaniem #metro2033 ze #steam na rzecz #epic cały czas wrze. W minionym tygodniu rzekomo jeden z twórców popisał się butą i powiedział, że jak gracze zbojkotują #metroexodus na #pcmasterrace to żadna kolejna część gry już się tam nie ukaże. Problem w tym, że on nie ma w tej kwestii nic do powiedzenia. Twórcy – 4A Games zaprzeczyli takiemu stanowisku i zapewnili, że PC zawsze jest na pierwszym miejscu, ale jeśli ktoś chce wylewać #gorzkiezale na temat przejścia na Epic Store, to niech wylewa je na wydawcy #deepsilver a nie na developerach.

– Coraz głośniej robi się na temat #playstation 5 . #sony wniosło patent do urzędu, który opisuje metodę rozpoznawania przez procesor na co była pisana konkretna aplikacja – na przykład czy była ona pisana pod #ps5 czy starsze – #ps4 #ps3 #ps2 czy #psx . Jako, że twórcą patentu jest Mark Cerny – główny architekt systemu PS4 – powszechnie uważa się, że będzie to wykorzystane przy nowym systemie i ten będzie oferował pełną wsteczną kompatybilność z poprzednimi platformami, z szarakiem włącznie.

– #wiedmin3 – Geralt – pojawił się w nowym zwiastunie #monsterhunter World. Crossover MHW i W3 zapowiada się całkiem nieźle, a Wiedźmin wydaje się być zgrabnie wplecionym w historię gry #capcom

Oczywiście to nie wszystko – ale po więcej – zapraszam do obejrzenia Gamingowego Przeglądu Tygodnia 😉

#gry #tworczoscwlasna #polskiyoutube #konsole #ciekawostki