Zapisy do trzeciego sezonu…

Categories Gry

Zapisy do trzeciego sezonu ROS ruszyły!

Po Porsche Cup, Lamborghini Super Trofeo przyszedł czas na największy sezon Republic of Simracers. Tym razem zawodnicy mają do wyboru jedno z aż ośmiu dostępnych aut popularnej klasy GT3 i zmierzą się na 8 torach. Pierwszy wyścig już za dwa tygodnie, a wziąwszy pod uwagę wybór dostępnych aut – da kierowcom możliwość zapoznania się z tymi autami w warunkach bojowych. Wspomniany R0 nie będzie co prawda liczony do klasyfikacji generalnej, ale i tak powinien zapewnić dostateczną dawkę wrażeń.

A potem jest już tylko lepiej – klasyki gonią klasyki – Silverstone, Spa, Zandvoort, Donington Park, Brands Hatch, Barcelona i Red Bull Ring.

Do tego jedne z najczęściej wybieranych aut GT we wszystkich lobby online – począwszy od małego i zwinnego BMW Z4 GT3 a na ogromnym Nissanie GT-R GT3 skończywszy – silnik z przodu albo z tyłu, wszystko jest do wyboru. Brakuje chyba tylko aut z napędem na przód jak i cabrio 😉 Również co do stylu jazdy każdy znajdzie coś dla siebie. Generalnie zapraszamy do testowania wszystkich aut, bo każde ma w sobie 'to coś’.

Dodatkowo wprowadziliśmy szereg usprawnień, jak również do gry wchodzi nowy system zastępujący Ptrackera i PLP – te aplikacje można spokojnie wyłączyć a wszystko będzie działać jak należy. Powinny zniknąć problemy z łączeniem się z Strackerem, sprawdzanie czy kropka jest czerwona czy zielona, czy wtyczka jest wpięta – teraz wystarczy wbić na serwer i jeździć. Długo nam to zajęło i nie była to łatwa rzecz żeby doprowadzić do stanu jaki jest teraz, ale widząc łatwość obsługi i plusy jakie z tego płyną dla naszych kierowców to uznaliśmy że jak najbardziej warto.

Tradycyjnie na koniec zapewnienie że nie stoimy w miejscu – mamy listę nowych funkcjonalności długą jak sumienie Kuby Rozpruwacza. Część zapewne wprowadzimy w trakcie S3, część poczeka na S4. Postaramy się o bardziej regularne funrejsy, żeby pościgać się razem częściej.

Do zobaczenia na torze!

Zapisy tutaj!

#assettocorsa #simracing #ros #wyscigi #gry #grykomputerowe